در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
اولین سایت و برنامه موبایل اختصاصی ثبت و مشاهده آگهی خرید و فروش و معرفی حجره داران و بارفروشان عمده میوه و تره بار و محصولات آماده فروش باغداران و کشاورزان در نتیجه به سادگی یه آگهی هشت 8 ستاره بزنید و محصول ، کسب و کارتو تا چندین ماه در جایگاه بالا و اولویت اول تبلیغ و معرفی کنید

موارد مورد نیاز جهت صادرات و تامین محصولات لوکس صادراتی

جمعه ۵ شهریور ۰ صادرات و واردات میوه و تره بار

موارد مورد نیاز جهت صادرات و تامین میوه و تره بار 
صادرات میوه
یکی از پرطرفدار ترین تجارت ها در ایران، صادرات میوه است. 
همه می دانیم که ایران به دلیل شرایط آب و هوایی عالی ای که در چهار فصل دارد، شرایط مطلوبی را برای کشت و پرورش انواع میوه در خاک خود دارا است و این موضوع یک امتیاز خیلی خوب برای ما در ایران محسوب می شود. 
کیفیت عالی میوه های ایرانی بر هیچ کسی پوشیده نیست و در مرزهای مشترک و غیر مشترک طرفداران خاص خودش را دارد. سود خوب ناشی از صادرات میوه سبب شده تا تاجران زیادی در این زمینه سرمایه گذاری کنند. البته این سرمایه گذاری ها بسیار درست بوده و نتیجه ی مطلوب، حاصل گردیده است. 
سیب درختی، انار، کیوی، لیمو شیرین، لیمو ترش، پرتقال، زردآلو، گیلاس، آلبالو، هلو،شلیل، آلو، انگور، خرمالو، به، گلابی و در صیفی جات پیاز قرمز و سیب زمینی، گوجه فرنگی، فلفل، بادمجان، هندوانه، خربزه، ملون، طالبی و ...  میوه هایی هستند که در راس صادرات میوه ی ایران به کشورهای اروپایی و غیر اروپایی قرار دارند.
در صادرات میوه مزیت های بسیار زیادی وجود دارد و یکی از مهم ترین این مزیت ها، بحث ارز آوری و توسعه ی اقتصاد کشور است. در کنار این موضوع مطرح شدن محصول ایرانی در سطح بین المللی و شناخته شدن آن و تلاش برای تولید محصولات با کیفیت تر نیز وجود دارد. البته که در کنار تولید، بحث اشتغال زایی نیز به راحتی مطرح می گردد و صدها جوان ایرانی می توانند از قبال این موضوع نان خانواده خود را تامین نمایند. یکی از مهم ترین مواردی که باید در صادرات انواع میوه رعایت شود، بحث استانداردهای کشور مبدا و کشور مقصد در واردات و صادرات است. 
بدون رعایت قوانین صادرات و واردات هر کشور، شرایط درست برای صادرات و واردات کالا و محصول فراهم نیست. 
برای اطلاعات بیشتر میتوانید مطلب نحوه صادرات کالا را مطالعه کنید.
مراحل صادرات میوه بسیار حساس و نظام مند می باشد، افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند بایستی از قوانین صادرات میوه اطلاع داشته باشند. 
از مهم ترین قوانین صادرات میوه می توان به موارد زیر اشاره کرد:
– شناخت و آشنایی از بازارهایی که می توانید به راحتی محصول مورد نظر خود را ارسال کنید
– شناخت کامل از شرکتی که قرار است محصولات صادر شده را به آن شرکت تحویل دهید
– پرداخت تعرفه های مربوطه صادرات میوه
– مراجعه به یکی از شرکت های ترخیص کالا
– عقد قراردادهای لازم
– رعایت استانداردهای لازم برای بسته بندی و نگهداری محصولات قابل صادر
– اخذ و دریافت تاییدیه از وزارت بهداشت
– اخذ مجوز خروج از گمرک
– جلوگیری از طولانی شدن زمان ارسال آن
– هماهنگ شدن با واحد لجستیک
– انجام تحقیقات بازار شناسی
– محاسبه هزینه های صادرات میوه
– انجام تبلیغات بسیار حرفه های و هدفمند
– انتخاب یکی از راه های بسیار موثر برای انتقال و جا به جایی میوه
بسیاری از باغ داران با توجه به کسب سود بیشتر از طریق صادرات میوه به دنبال راه هایی برای صادرات میوه هستند که این امر در بسیاری از مواقع سبب کاهش عرضه در بازار شده و به تبع بالا رفتن قیمت میوه در بازار می شود، البته دولت برنامه های بلند مدتی را برای جلوگیری از این موضوع تدارک دیده است و سعی بر آن دارند تا مانع افزایش قیمت میوه در داخل کشور باشند.

صادرات میوه به عراق
عراق کشوری در همسایگی ایران است. این کشور متاسفانه به هیچ وجه زمین های حاصلخیزی برای کاشت و پرورش انواع محصولات کشاورزی را ندارد و به همین دلیل همیشه تمام مایحتاج خود را از طریق واردات محصول و کالا، تامین می کند. در ادامه همان طور که می دانید، پرورش میوه نیز یکی از فعالیت های کشاورزی محسوب می شود و عراق از داشتن مهم ترین المان آن یعنی زمین های حاصلخیز برای کشاورزی محروم می باشد. پس واردات میوه برای کشور عراق، یک امر ضروری در جهت تامین نیازهای کشورش است.
مرزهای کوتاه بین ایران و عراق، یکی از بهترین شرایط ها برای تجارت را فراهم می کند. 
عراق به دلیل اینکه یک کشور جنگ زده است، بازار خوبی برای صادرات میوه ی ایران محسوب می شود و به دلیل همین مرزهای کوتاه، هزینه ی حمل و نقل و باربری بسیار کاهش می یابد. 
محصولاتی مثل گوجه، طالبی، خربزه، هندوانه، سیب زمینی، پیاز، مرکبات، انگور، انجیر از مهم ترین محصولات صادراتی ایران به عراق هستند.
با توجه به مواردی که برایتان گفتیم، حتما شما هم حدس می زنید که صادرات به عراق یکی از به صرفه ترین انواع صادرات برای ما در ایران محسوب می شود. دلایل این به صرفه بودن چیزی نیست جز: نزدیکی راه، ارزش پولی بیشتر عراق، نیاز مبرم عراق به واردات تحت هر شرایطی و توقع بسیار پایین این کشور نسبت به بسته بندی های خیلی شیک و ویترینی. یکی از کوتاه ترین مرزهای بین ایران و عراق، مرز بیست الی سی کیلومتری بین آبادان و بصره است که از این راه تاجران می توانند برای صادرات خودشان نهایت استفاده را کنند. به طور خلاصه اگر بخوایم خدمتتان عرض کنیم، صادرات میوه به عراق آنقدر برای ایران مهم است که باید تلاش کند تا این کشور تمامی مایحتاج خود را از ایران وارد نماید. چرا که در این صورت، این کشور یک قطب مهم اقتصادی برای تاجران ایرانی محسوب می گردد.

صادرات میوه به عمان
عمان یک کشور در جنوب شرقی خلیج فارس است که بیشترین درآمدش از فروش نفت حاصل می شود. بیشترین واردات عمان مربوط به وسایل نقلیه، ماشین آلات و انواع مواد غذایی است که صادرات میوه نیز در بین آن ها قرار دارد. نود درصد مایحتاج داخلی عمان از طریق واردات تامین می شود و باید بگوییم که سهم ایران نسبت به کشورهای دیگر، بسیار زیاد است. برای صادرات میوه به عمان معمولا از مرزهای آبی استفاده می کنند. دو بندر چابهار و بندر عباس، نقش بسیار مهم در صادرات میوه به عمان را دارند، این مسیرها برای حمل و نقل بسیار کوتاه می باشد و هزینه ی زیادی برای جابجایی، روی دست تاجران باقی نمیگذارد.
صادرات میوه به عمان، مزیت های خیلی زیادی دارد و یکی از مهم ترین این مزیت ها بحث تورم زیر سه درصد این کشور است. یکی از چیزهایی که می تواند تجارت و صادرات و واردات را به کلی فلج کند، تورم و نوسانات قیمت اجناس است. کم و زیاد بودن قیمت محصولات، تاثیر زیادی بر روی عقد قراردادهای تجاری دارد. 
عمان کشوری با کمترین نوسانات قیمتی محسوب می شود و تاجران برای عقد قرارداد تجاری اصلا نگران بالا و یا پایین رفتن قیمت اجناس نیستند.
موضوع بعدی که صادرات میوه به عمان را تا حد قابل توجهی آسان می کند، این است که این کشور در زمینه ی ثبت انواع شرکت های تجاری داخل خودش مشکلی نداشته و قوانین سرسختانه ای ندارد. همین موضوع راه را برای تمامی تجار ایرانی برای تجارت با عمان هموار می کند. و در نهایت چیزی که همه ی تاجران را متمایل به تجارت با عمان می کند، بحث حمایت عمان از سرمایه گذارانی است که پول خود را در عمان خرج می کنند. این کشور با پرداخت وام هایی با سود خیلی ناچیز از این سرمایه گذاران حمایت می کند تا رونق اقتصادی کشور خود را بالا برده و تمامی تاجران را مشتاق به تجارت در این کشور می نماید.
یکی از پرطرفدار ترین تجارت ها در ایران، صادرات میوه است. همه می دانیم که ایران به دلیل شرایط آب و هوایی عالی ای که در چهار فصل دارد، شرایط مطلوبی را برای کشت و پرورش انواع میوه در خاک خود دارا است و این موضوع یک امتیاز خیلی خوب برای ما در ایران محسوب می شود. کیفیت عالی میوه های ایرانی بر هیچ کسی پوشیده نیست و در مرزهای مشترک و غیر مشترک طرفداران خاص خودش را دارد. سود خوب ناشی از صادرات میوه سبب شده تا تاجران زیادی در این زمینه سرمایه گذاری کنند. البته این سرمایه گذاری ها بسیار درست بوده و نتیجه ی مطلوب، حاصل گردیده است. سیب درختی، انار، کیوی، لیمو شیرین، لیمو ترش، پرتقال، زردآلو، گیلاس، آلبالو، هلو، شلیل، آلو، انگور، خرمالو، به، گلابی و … میوه هایی هستند که در راس صادرات میوه ی ایران به کشورهای اروپایی و غیر اروپایی قرار دارند.
برای تامین بار و خرید عمده محصولات باغی و کشاورزی لوکس صادراتی با کیفیت سوپر صادراتی و صادراتی مورد نظر خود می توانید با تامین بار صادرات آنلاین و پشتیبانی تره بار مرکزی کشور به تلفن: 
982188864214+
989199018300+ 
989304375091+
در ارتباط باشید تا با کمترین قیمت و مستقیم و بی واسطه در انواع بسته بندی و سورت شده بدون دغدغه در کمترین زمان ممکن تهیه و جهت صادرات اقدام کنید 
این شرکت در قسمت تامین و عرضه محصولات باغی و کشاورزی بسیار موفق بوده و تمام تلاش خود را در راستای ارائه محصولات باکیفیت و زیر قیمت بازار بکار گرفته تا خریداران خارجی و تجار ایرانی بتوانند خرید و تامین محصولی با اطمینان بالا را تجربه کنند و به طبع تجار بتوانند پیش از پیش در امر بازاریابی در کشورهای مقصد فعال تر شوند

  ثبت آگهی رایگان